Jump to content

WebTV List για τον Edison ARGUS miniplus

Αξιολογήστε το θέμα


tasos.cz

Recommended Posts

  • Μέλος

Καλά ......τότε να σου στείλω αυτή εδώ που δεν ξέρει να βράζει ούτε αβγό......απλά για να περάσεις όμορφα.

22zap.thumb.jpg.21c9a050c94bc220702212375fbec302.jpg

Link to comment
Share on other sites

επιμενω να σβησεις τοα αρχεια που ανεβασα και αν θες τοσο πολύ να βοηθήσεις γιατι δεν ανεβάζεις δικα σου και μονο στελνεις πριβε σε αλλον?

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ηρέμησε φίλε Χρήστο. Δεν υπάρχει λόγος να σβήσω κατι που δεν αντικειται στον κανονισμο του φορουμ. Οσο αφορα αυτο περι αποστολης πριβε σε αλλον, απο καιρο εχω παψει να ασχολουμαι με επεξεργασια λιστων webtv και την αποστολη τους σε αλλους.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Μέλος

Ερώτημα : Πώς μπορώ να κρατήσω αντίγραφο απο την υπάρχουσα  web tv  liste του δέκτη μου ;  γίνεται να βάλω ενα στικάκι στόν δέκτη  και να κρατήσω αντίγραφο όπως  Π.Χ κρατάμε αντίγραφο απο το λογισμικό του;

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπέρα.. Έχω τον Edision nano plus led και δυστυχώς παρατήρησα ότι πλέον δεν φορτώνει κανάλια από to url στο web tv..Υπάρχει  καποιος τροπος να βλεπω κατι περισσότερο απο τα ελεύθερα δορυφορικά; Δυστυχώς έκανα πλήρης αναβάθμιση  και έχασα και αυτά που είχα.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Αυτόν εδώ έχεις ;

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Μέλος

WebTV List.rar

Νέα λίστα που έφτιαξε ο φίλος komhsgr.

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...