Jump to content

WebTV List για τον Edison ARGUS miniplus

Αξιολογήστε το θέμα


tasos.cz

Recommended Posts

  • Μέλος

Ξερει καποιος πως μπορει να μπουνε στον Edison ARGUS Μiniplus τα ελληνικα FREE TV IPTV καναλια της υπεροχης WebTV List εδω:

https://raw.githubusercontent.com/free-greek-iptv/greek-iptv/master/android.m3u

Δεν βλεπω στο μενου του δέκτη εισαγωγη της WebTV List

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Απ ότι ξέρω πάς πρώτα  Net Media  και μετά web tv αλλά πρέπει με κάποιο τρόπο όλη αυτή η μεγάλη λίστα πρέπει να μπεί σε στικάκι.Αφού πας στην έφαρμογή web tv και πατήσεις οκ τότε στο κάτω μέρος έχεις διάφορες επιλογές........εισαγωγή.....διαγραφή κ.λ.π απο εκει θα την φορτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τί έκανες με την WebTV List ;

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Την εβαλα την λιστα απο το στικακι αλλα δεν παιζει κανενα καναλι. Δεν παιζει ουτε το μενου της  προγνωσης καιρου ουτε το youtube, σαν να ο δεκτης να μην βλεπει Ιντερνετ

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Δοκίμασε να την περάσεις στον ΑΜΙΚΟ...στείλε το αρχείο και πρός τα εδώ.

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Στον ΑΜΙΚΟ η λιστα παιζει. Θα σου στειλω την λιστα με εμαιλ 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τελικα με δοκιμες σε ολα τα καναλια της λιστας διαπιστωσα οτι παιζουνε απο την λιστα μονο το MAROUSSI TV,  το GREEK CINEMA και τα παιδικα JUNIOR. Ολα τα αλλα καναλια στον Edision Argus Miniplus δεν παιζουνε. Τι αραγε να συμβαινει? 

Γιαννάκη  τι εκανες με την λιστα που σου εστειλα? Παιζουνε σε σενα ολα τα καναλια?

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ακόμα τίποτα...δεν την πέρασα κάν...δεν μπόρεσα να βρώ χρόνο ...είχα ραντεβού στον οδοντογιατρό...έκανα το 6αμηνο κοντρολ.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Καλα εκανες, τα δοντια σου να τα προσεχεις μην την παθεις οπως εγω πριν λιγο καιρο που πεθαινα απο τους πονους.

Γραψε τι λογισμικο εχεις στον δικο σου highspeed,  εγω εχω το  1.6.49 ΕΜU

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Την 1,6,71

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Στειλε μου σε παρακαλω  Γιαννακη με εμαιλ την δικια σου εκδοση , η δικια μου ειναι παλια

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Σου την έστειλα  νεαρέ.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Σου έστειλα δύο.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
4 ωρες πριν , Ο tasos.cz έγραψε

Τελικα με δοκιμες σε ολα τα καναλια της λιστας διαπιστωσα οτι παιζουνε απο την λιστα μονο το MAROUSSI TV,  το GREEK CINEMA και τα παιδικα JUNIOR. Ολα τα αλλα καναλια στον Edision Argus Miniplus δεν παιζουνε. Τι αραγε να συμβαινει? 

Γιαννάκη  τι εκανες με την λιστα που σου εστειλα? Παιζουνε σε σενα ολα τα καναλια?

Δε μου λές  τασούλh πόση ώρα έκανε ο δέκτης για να φορτώσει την λίστα απο το στικάκι;

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Σχεδον αμεσως Γιαννακη, λιγα μολις δευτερολεπτα. Γιατι ρωτας, μηπως εχεις προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ναί εχω πρόβλημα δεν ξέρω για πιό λόγο δεν την φορτώνει ο δέκτης ...κάτι δεν πάει καλά με την λίστα,...... δοκίμασα μια παλιά  λίστα απο την EDISION  και την φόρτωσε αμέσως....άσχετα το ότι δεν έπαιζε κανένα κανάλι.....τι μπορούμε να κάνουμε τασούλη ;

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Για κοιτα το εμαιλ σου, σουστειλα νεα λιστα. Αν σου την φορτωσει ο χαισπιτ  πες μου ποσα καναλια απο αυτην παιζουνε? Σε μενα παιζουνε μονο τα JUNIOR (όλα), το MAROUSSI TV,  το GREEK CINEMA και μετα την αναβαθμιση αλλα τρια καναλια τον STAR SD, OPEN TV και το SKAI SD

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Γιαννάκη ο δεκτης σου δειχνει την προγνωση καιρου? Παιζει το youtube?

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
23 λεπτά πριν, Ο tasos.cz έγραψε

Για κοιτα το εμαιλ σου, σουστειλα νεα λιστα. Αν σου την φορτωσει ο χαισπιτ  πες μου ποσα καναλια απο αυτην παιζουνε? Σε μενα παιζουνε μονο τα JUNIOR (όλα), το MAROUSSI TV,  το GREEK CINEMA και μετα την αναβαθμιση αλλα τρια καναλια τον STAR SD, OPEN TV και το SKAI SD

Τώρα ναί την φόρτωσε και παίζουν ότι παίζει και σε σένα  σε αρκετά όμως κανάλια κολλάει ο δέκτης και μου την σπάει.

9 λεπτά πριν, Ο tasos.cz έγραψε

Γιαννάκη ο δεκτης σου δειχνει την προγνωση καιρου? Παιζει το youtube?

Όλα αυτά τα έχει αφού είναι ίδιος με τον δικό σου αλλά δεν παίζουν τίποτα απο αυτά, παλιά θυμάμαι παίζαν.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Σε μενα δεν κολλαει ο δεκτης αλλα κανει επεκινηση μολις πατησω σε καποιο καναλι της λιστας το οποιο δεν παιζει

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Αυτό ακριβώς συμβαίνει και σε μένα μου σπάει τα νευρα αυτή η επεκινηση. Αλλά δεν είναι παράδοξο να μην παίζει το ΡΙΚ  και ΒΟΥΛΗ;

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Μολις δοκιμασα τον ΑΜΙΚΟ 8265+ και παιζουνε ολα τα καναλια της λιστας και τη ΒΟΥΛΗ ΚΑΙ το ΡΙΚ. Δεν παιζουνε μονο τα καναλια που ειναι απο το YOUTUBE

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τυχεράκια!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Στον ΑΜΙΚΟ  8265+ ομως δεν παιζουνε τα άλλα που παιζουνε στον Χαισπιτ, αυτα που δεν παιζουνε σημερα ουτε στο Χαισπιτ 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Αυτά που δεν παίζουν βγάλτα απο την λίστα και φτιάξε καινούργια μόνο με αυτά που παίζουν και στείλτα μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

ΟΚ Γιαννακη θα σου ετοιμασω και στειλω νεα λιστα και εσυ προσπαθησε να μου στειλεις τα αλλα οποτε θα μπορεις

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Γιά τα άλλα όπως λές δεν υπάρχει τίποτα ακόμα ......κάνε υπομονή...έτσι είναι αυτά τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τί έγινε ρε Τασούλη....ολόκληρο φορουμ και γράφουμε μονο εγώ και εσύ;  οι υπόλοιποι που είναι;

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Θα ερθουνε και οι αλλοι μην φοβασαι. Τωρα Γιαννακη ειμαστε εμεις οι δυο που γραφουμε συστηματικα, αυριο θα ειμαστε τρεις και μεθαυριο χιλιοιδεκατρεις :k05164:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Έλα εσύ φτιάξε την λίστα.......ή την έχεις ετοιμάσει κιόλας ;

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...