Jump to content

WebTV List για τον Edison ARGUS miniplus

Αξιολογήστε το θέμα


tasos.cz

Recommended Posts

  • Μέλος

Ασχολουμαι μεχρι τωρα με την λιστα. Ειναι μανικι ενα ενα καναλι απο την λιστα  να τα εξεταζεις να σβηνεις να υπαρχουνε επανεκινησεις του δεκτη και αιντε παλι απο την αρχη. Θα μου βγει ο πατος αλλα θα την βγαλω την τελικη λιστα και θα σου την στειλω.

Να ξερεις οτι η καλιτερη εκδοση για να παιξουνε οσο το δυνατον περισσοτερα καναλια ειναι η εκδοση 1.6.68 που μου εστειλες. Η 1.6.71 που μου εστειλες δειχνει λιγοτερα καναλια της λιστας

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Καλώς ...όταν θα είσαι έτοιμος βάλε φωνή......όσο για το λογισμικό  no problem αλλάζει εύκολα.

6 λεπτά πριν, Ο tasos.cz έγραψε

Ασχολουμαι μεχρι τωρα με την λιστα. Ειναι μανικι ενα ενα καναλι απο την λιστα  να τα εξεταζεις να σβηνεις να υπαρχουνε επανεκινησεις του δεκτη και αιντε παλι απο την αρχη. Θα μου βγει ο πατος αλλα θα την βγαλω την τελικη λιστα και θα σου την στειλω.

Να ξερεις οτι η καλιτερη εκδοση για να παιξουνε οσο το δυνατον περισσοτερα καναλια ειναι η εκδοση 1.6.68 που μου εστειλες. Η 1.6.71 που μου εστειλες δειχνει λιγοτερα καναλια της λιστας

Μήπως εννοείς την 1.6.86;

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ναι την 1.6.86 εννοω

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Δεν σε φοβάμαι εσένα θα τα καταφέρεις  εσύ μπορεί να είσαι και δύο μερόνυχτα πάνω απο το  PC......είσαι σκληρό καρύδι  .....  δεν  μασάς  απο τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Η 1.6.89 ειναι η καλυτερη εκδοση. Αν δεν την εχεις θα σου την στείλω μαζι με την λιστα μολις την τελειωσω

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Στείλτα όλα μαζί....πότε το κόβεις να τελειώνεις με την λίστα ;

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ισως σε μια ωρα

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ωραία θα περιμένω να την παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Γιαννάκη μόλις τελείωσα, τελικα η λιστα εχει 18 καναλια που ολα ανοιγουνε και ειναι δοκιμασμενα.

Ειναι τα εξης καναλια

STAR SD BUP, OPEN TV, SKAI SD, MAROUSSI TV, GREEK CINEMA, SQUEL TV, JUNIOR TV 1, JUNIOR TV 2, JUNIOR TV 3, JUNIOR TV 4, JUNIOR TV 5, JUNIOR TV 6, JUNIOR TV 7, SMILE TV CY, CAPITAL CY BUP, EXTRA CY, FAROS TV, RADIO EPISTROFI.

Παω να στα στειλω με εμαιλ μαζι με το λογισμικο 1.6.89

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ωραία Τασούλη σε ευχαριστώ πολύ.....για την  ώρα η τηλεόραση είναι κατειλημμένη από την σύζυγο......σειρές βλέπεις....αύριο θα φορτώσω την λίστα  και θα σου πώ τα νέα.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Επρεπε Γιαννακη να ειχες για την γυναικα σου αποκλειστικη δικη της τηλεοραση και για σενα αλλη τηλεοραση οπως κανω εγω.

Η γυναικα μου εχει στο σαλονι στον πανω οροφο μια 37αρα full HD και εγω στον κατω οροφο στο σαλονι εχω μια 42αρα  LED HD  με τον Argus miniplus Highspeed και στο γραφειο μια 32αρα full HD με τον ΑΜΙΚΟ 8265+. 

Είπαμε η φτωχεια θελει καλοπεραση :k05164:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τασούλη όλα καλά....παίζουν και τα 18 κανάλια απο την λίστα με το λογισμικό  1.6 89.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Γιαννακη σου συνιστω να αγορασεις τον ΑΜΙΚΟ 8265+. Ειναι φοβερος δεκτης, παιζουνε σε αυτον ολα τα καναλια της λιστας IPTV-GREECE, εκτος απο αυτα με youtube. Χθες που ειχα παροπλισμενο τον χαισπιτ εβλεπα απο τον ΑΜΙΚΟ 8265+ ολη την μερα ελληνικα ελευθερα καναλια  (IPTV-GREECE). Χορτασαν  χτες τα ματια μου με ελληνικες παλιες ταινιες, με καινουργιες σειρες, με τραγουδια, με ειδησεις, με παρακολουθηση στην Βουλη, ακομη έβλεπα την παλια αμερικανικη σειρα  "Το μικρο σπιτι στο λιβαδι" απο την ERT2 BUP.

Συνολικα παιζουνε στον ΑΜΙΚΟ 8265+   105 ελληνικα καναλια. Αλλο πραγμα να βλεπουμε απο το χαισπιτ μονο 18 ελληνικα καναλια IPTV και αλλο να βλεπεις  απο τον ΑΜΙΚΟ 8265+ συνολικα 105 ελληνικα καναλια!!!

Τα ελληνικα καναλια που παιζουνε στον ΑΜΙΚΟ 8265+ ειναι τα εξης 105 καναλια:

ERT2 BUP, ERT WORLD BUP, ANT1 HD, ALPHA HD, STAR HD, STAR SD BUP, OPEN TV HD, OPEN TV, SKAI SD, GALAXY TV, GROOVY
, WIXLAR, MAROUSSI TV, CINEFIL GR, GREEK CINEMA, NETV TORONTO, MPAXALO TV, ARENA, BANANA TV, PLUTON TV, MOJO TV
, WEDDING TV, SQUEL TV, CARTOON TV, KIDS TV, JUNIOR TV 1, JUNIOR TV 2, JUNIOR TV 3, JUNIOR TV 4, JUNIOR TV  5, JUNIOR TV  6, JUNIOR TV  7, SMILE TV CY, VOULI, VOULI BUP, RIK SAT CY, RIK SAT CY BUP, SIGMA CY, OMEGA TV CY, CAPITAL CY,CAPITAL CY BUP, PLUS TV CY, EXTRA CY, CYPRUS CINEMA, EPSILON TV,  ART,  ACTION 24, KONTRA, EXTRA CHANNEL,  HIGH TV, ALERT, CHANNEL 9, 4E, 4E BUP, NRG TV, RELOAD RADIO, CANNALI,  MAROUSSI MUSIC, ZOUGLA TV, PLAY TV, NG TV, XALASTRA TV, FOX TV, TILEMOUSIKI, IONIAN CHANNEL, TV 100, STAR K.E., KPHTH TV, NEA TV, TV CRETA, HLEKTRA TV, ENA CHANNEL, BEST TV, START TV, TRT TV,  E TV, TOP CHANNEL, DELTA TV, THRAKI NET, MESOGEIOS TV, R CHANNEL, AXELWOS TV, SUPER B, LYCHNOS, AIGAIO TV, CORFU TV, TV KOSMOS,   SAMIAKI TV, OMEGA TV, SYROS TV1, ART TV,  EOE TV, GREEK VOICE, MESSINIA WEB TV, ELLAS TV, TELE PROPERTY, TV FILOPOLI, ORASI TV, FAROS TV,FAROS TV2, MONTREAL TV, RADIO EPISTROFI, ELLINIKOS FM, EBS
.
 
 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Με τόσα πολλά κανάλια το σίγουρο είναι ότι δεν θα βλέπω κανένα...όσο πιό λίγα τόσο πιό καλά. Όταν θα έχω χρόνο θα δοκιμάσω και πιό παλιά λογισμικά μήπως και παίζουν περισσότερα κανάλια  ......αλλά για αγορά νέου δέκτη αυτή την στιγμή.....ούτε κουβέντα...γέμισα το σπίτι με δέκτες.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Έχεις δίκιο Γιαννάκη το ίδιο συμβαίνει και σε μένα, έχει γεμίσει το σπίτι μου από δέκτες. Αυτό που σκέφτομαι να κάνω όμως είναι να αξιοποιήσω όλους τους δέκτες  και να κανω ένα εσωτερικό καλωδιακό δίκτυο στο σπίτι μου με το οποίο θα παρέχω Ιντερνετ σε όλους μου τους δέκτες για σύνδεση με IPTV δωρεάν ελληνικά κανάλια. Περισσότερα θα αναφέρω σε σχετικό θέμα που θα ανοίξω εδώ στο φόρουμ. 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

JUNIOR TV 1, JUNIOR TV 2, JUNIOR TV 3, JUNIOR TV 4, JUNIOR TV  5, JUNIOR TV  6, JUNIOR TV  7,

Αυτά δεν δουλεύουν άλλο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Δεν ειναι θεμα δέκτη, δεν δουλευουνε τα λινκ τους αυτην την ωρα, το δοκιμασα κατευθεια απο τον Η/Υ. Πιστευω πως θα επανελθει η ρωη τους. Ετσι και αλλοιως και τα 7 καναλια ειναι παιδικα καναλια. Σου αρεσουνε και σενα τα κινουμενα σχεδια Γιαννάκη?:k05164:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ναί  ...ναι αφου μικρούλης είμαι.....γενικά μου αρέσουν τα .......παιχνίδια !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Στής 17/1/2019 καί ώρα 11:27 ΠΜ, Ο tasos.cz έγραψε

Δεν ειναι θεμα δέκτη, δεν δουλευουνε τα λινκ τους αυτην την ωρα, το δοκιμασα κατευθεια απο τον Η/Υ. Πιστευω πως θα επανελθει η ρωη τους. Ετσι και αλλοιως και τα 7 καναλια ειναι παιδικα καναλια. Σου αρεσουνε και σενα τα κινουμενα σχεδια Γιαννάκη?:k05164:

Επανήλθαν όλα τα παιδικά κανάλια.....παίζουν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τάσο αν βάλεις αν προσθέσεις το ΡΙΚ και το ΑΡΤ του Καρατζαφέρη στην λίστα για τον Edison ARGUS Μiniplus  θα παίξουν με το λογισμικό 1.6.89 ;

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Θα δοκιμασω Γιαννακη και θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Δοκιμασα και ειδα οτι τo ΡΙΚ και το ΑΡΤ συνεχιζουνε να μην παιζουνε απο τον Edison ARGUS Μiniplus  ουτε με το λογισμικό 1.6.89.

Σου εχω ομως φιλε μου μια πολυ καλυτερη λιστα-εκπληξη για τον Edison ARGUS Μiniplus, θα τριβεις τα ματια σου.

Σε λιγο θα σου την στειλω με εμαιλ και γραψε μου αν παιζει στον δεκτη σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Γιά να δούμε....για να δούμε.....

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Δοκιμασες την λιστα που σου εστειλα? Παιζουνε ολα τα  νεα IPTV καναλια ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Μέλος
Στής 15/1/2019 καί ώρα 6:56 ΜΜ, Ο tasos.cz έγραψε

Γιαννάκη μόλις τελείωσα, τελικα η λιστα εχει 18 καναλια που ολα ανοιγουνε και ειναι δοκιμασμενα.

Ειναι τα εξης καναλια

STAR SD BUP, OPEN TV, SKAI SD, MAROUSSI TV, GREEK CINEMA, SQUEL TV, JUNIOR TV 1, JUNIOR TV 2, JUNIOR TV 3, JUNIOR TV 4, JUNIOR TV 5, JUNIOR TV 6, JUNIOR TV 7, SMILE TV CY, CAPITAL CY BUP, EXTRA CY, FAROS TV, RADIO EPISTROFI.

Παω να στα στειλω με εμαιλ μαζι με το λογισμικο 1.6.89

Αυτή η λίστα Τασούλη εξακολουθεί και δουλεύει ακόμα......είσαι άψογος  νεαρέ μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Θα σου κανω και αλλες λίστες webTV List αγόρι μου  :k05103:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Γιά να δω......τι εχεις σκοπό να κάνεις Τασούλη.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Γεια σας ψαχνω κι εγω μια λιστα για edision piccolo webtv .

Ο δεκτης με ichliebetv image εχει μερικα καναλια αλλα πιστευω οτι υπαρχουνε κι αλλα πολλα.

Δοκιμασα μερικες ετοιμες λιστες με txt format η με mu8 αλλα δεν τις παιζει 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Γειασου φιλε.

Πρωτον οι λιστες webtv συνεχως αλλαζουνε, συνηθως τα λινκ δεν διαρκουνε πολυ. Μιλω παντα για τα ελληνικα καναλια.

Δεύτερον οι παλιοι δεκτες δεν παιζουνε πολλα καναλια της λιστας τα οποια ομως παιζουνε με τους νεους δεκτες. Ετσι πια εχω παρατησει να βλεπω τα ελληνικα καναλια της webtv με τους παλιους μου δεκτες, μεσα σε αυτους και τον edision miniplus highspeed και βλεπω την webtv μονο με τον πιο νεο μου δεκτη που ειναι ο ΑΜΙΚΟ 8265+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα ηθελα κι εγω αν γινεται αυτή τη λιστα να την δοκιμασω στον picollo s/c/

προσπαθω να περασω καποια url αλλα δεν δεχεται τιποτα 

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...