Jump to content

Η DIGEA στον HELLASAT.

Αξιολογήστε το θέμα


savvas70

Recommended Posts

Σάββα καλησπέρα... Πάρε edision progressiv HD c να σωθείς έχει αναβάθμιση του 2014 και παίζουν όλα τζάμι.... Είναι αδιανόητο να έχει αναβάθμιση Φλεβάρη και να μην μπορείς να ανοίξεις τα hd..... 

Link to comment
Share on other sites

Σάββα καλησπέρα... Πάρε edision progressiv HD c να σωθείς έχει αναβάθμιση του 2014 και παίζουν όλα τζάμι.... Είναι αδιανόητο να έχει αναβάθμιση Φλεβάρη και να μην μπορείς να ανοίξεις τα hd..... 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιάννη από το βουπερταλ.. .. Γιάννη τη μέγεθος πιάτο έχεις? 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα..... Υπάρχει πιθανότητα να μπει η νόβα και η cosmote στον Hellas sat? Και άκουσα ότι θα μπούνε στον ίδιο δορυφορο τοπικά κανάλια... Ξέρεις κανείς τίποτα?? Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
15 ωρες πριν , Ο Γιώργος έγραψε

Καλησπέρα Γιάννη από το βουπερταλ.. .. Γιάννη τη μέγεθος πιάτο έχεις? 

Γιώργο έχω ένα κινητό κάτοπτρο μεγέθους 90 cm και κάνω λήψη από 45 μοίρες δυτικά μέχρι  68,2 ανατολικά .....ότι λοιπόν υπάρχει σε αυτό το γεώτοξο .......το κατεβάζω.Αλλά τώρα πια το σταθμεύω περισσότερο στις 39 μοίρες και για τα Γερμανικά καθώς και για την cosmote έχω άλλα δύο σταθερά  μεγέθους 75 cm.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
14 ωρες πριν , Ο Γιώργος έγραψε

Καλησπέρα στην ομάδα..... Υπάρχει πιθανότητα να μπει η νόβα και η cosmote στον Hellas sat? Και άκουσα ότι θα μπούνε στον ίδιο δορυφορο τοπικά κανάλια... Ξέρεις κανείς τίποτα?? Ευχαριστώ 

Δεν έπεσε στην αντίληψη μου κάτι τέτοιο  άλλωστε έχω φορτώσει  στον δέκτη μια web liste και τα περισσότερα τοπικά κανάλια που έχουν ενεργό  link τα βλέπω από κει.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν ευχής έργον να μπουν περιφερειακά κανάλια στον HellaSat, άλλωστε πριν μερικά χρόνια εξέπεμπαν ορισμένα συν ο ΣΚΑΪ αλλά και πολλά ιδιωτικά ραδιόφωνα. Πριν λίγους μήνες άρχισαν να εκπέμπουν ελεύθερα στις 39Ε δύο κυπριακά ραδιόφωνα από τη Λεμεσό (Κανάλι 6 και Capital Radio).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα παιδιά... Στην Ελλάδα τα επίγεια τηλεοπτικά κανάλια είναι t2?? η mpreg 4??

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής
9 ωρες πριν , Ο Γιώργος έγραψε

Καλημέρα παιδιά... Στην Ελλάδα τα επίγεια τηλεοπτικά κανάλια είναι t2?? η mpreg 4??

Καλημέρα. Είναι σε mpeg4. Ακούγετε για μεταφορά σε T2, αλλά το πότε δεν το γνωρίζει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...