Jump to content

Τα πανελλήνιας εκπομπής κανάλια της Digea και σε HD δορυφορικά από τις 3,1 μοίρες ανατολικά


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)

Λόγω του ότι δεν έπαιζε ο ΑΜΙΚΟ 4Κ τα ελληνικά κανάλια στις 39 Ε για αυτό είχα αυτόν τον καινούργιο δέκτη παροπλισμένο στο κουτί του. Τώρα με το αρχείο αναβάθμισης που αναρτησες εδώ στο φόρουμ μας ο ΑΜΙΚΟ 4Κ  ΠΕΤΑΕΙΙΙΙΙ. Όλα τα ελληνικά κανάλια κρατικά και  αυτά της DIGEA ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΣE HD ποιότητα τέλεια. Ο δέκτης είναι ταχύτατος, τα κανάλια τα βρίσκει όλα αμέσως, γενικά είναι ο γνωστός ΑΜΙΚΟ με τις δοκιμασμένες μοναδικές ικανότητες. Και επί πλέον βλέπω μερικά κανάλια , όσα είναι ελεύθερα χωρίς κωδικοποίηση σε τέλεια ποιότητα 4Κ :k05164:

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κορυφαία μηνύματα σε αυτό το θέμα

Στατιστικά ανα ημέρα

  • Μέλος

Τίποτα......να είσαι καλά :action-smiley-069:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)

Άγια εικόνα σε έκανα φίλε μου. Εισαι ο ΑΗ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ  :k05164:

image.thumb.png.7da395fd2d0c642c013b3835033e9467.png

 

 

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τρελέεεε.......χαίρομαι που χαίρεσαι :classic_biggrin:

 

Ξέρεις Τασούλη αυτό το λογισμικό το έχω κατ,ευθείαν από την πηγή....βλέπε AMIKO  HELLAS εταιρεία Σωκράτη Βυζαρέλη Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)

 Η δική μου διπλο Πηγή της γνώσης των δορυφορικών δεκτών,
 πάντα την βρίσκω στο Wupertal της Γερμανιας. 
 Ειναι ο φιλος μου Ιωαννης (ioannis)

 image.thumb.png.84cf47f38aa4cc4b7428e9d48919572c.png

gianis pigi.jpg

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Ο ioanis έγραψε

Τρελέεεε.......χαίρομαι που χαίρεσαι :classic_biggrin:

 

Ξέρεις Τασούλη αυτό το λογισμικό το έχω κατ,ευθείαν από την πηγή....βλέπε AMIKO  HELLAS εταιρεία Σωκράτη Βυζαρέλη Θεσσαλονίκη.

Την αναβαθμιση την κανει ο ιδιος ο Σωκρατης Βυζαρελης? Η εχει δικους του ανθρωπους για αναβαθμισεις? Οπως και να εχει το πραγμα μπραβο στον ανθρωπο αυτον

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)

Ο δεκτης ΑΜΙΚΟ 4Κ επιπλεον ειναι και combo. Θα του συνδεσω και επιγειο σημα DVBT2 για να πιανω και τα τσεχικα επιγεια καναλια:k05164:

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
3 ωρες πριν , Ο tasos.cz έγραψε

Την αναβαθμιση την κανει ο ιδιος ο Σωκρατης Βυζαρελης? Η εχει δικους του ανθρωπους για αναβαθμισεις? Οπως και να εχει το πραγμα μπραβο στον ανθρωπο αυτον

Δεν γνωρίζω ποίος την κάνει εγώ απλά πέρυσι που ήμουν στην Ελλάδα πέρασα από το μαγαζί του που έχει στα Διαβατά και αγόρασα τον δέκτη με την προυπόθεση να μου δώσει και το λογισμικό....και απλά μου το έδωσε.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
4 ωρες πριν , Ο tasos.cz έγραψε

Λόγω του ότι δεν έπαιζε ο ΑΜΙΚΟ 4Κ τα ελληνικά κανάλια στις 39 Ε για αυτό είχα αυτόν τον καινούργιο δέκτη παροπλισμένο στο κουτί του. Τώρα με το αρχείο αναβάθμισης που αναρτησες εδώ στο φόρουμ μας ο ΑΜΙΚΟ 4Κ  ΠΕΤΑΕΙΙΙΙΙ. Όλα τα ελληνικά κανάλια κρατικά και  αυτά της DIGEA ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΣE HD ποιότητα τέλεια. Ο δέκτης είναι ταχύτατος, τα κανάλια τα βρίσκει όλα αμέσως, γενικά είναι ο γνωστός ΑΜΙΚΟ με τις δοκιμασμένες μοναδικές ικανότητες. Και επί πλέον βλέπω μερικά κανάλια , όσα είναι ελεύθερα χωρίς κωδικοποίηση σε τέλεια ποιότητα 4Κ :k05164:

Απλά σύνδεσε τον δέκτη με το ιντερνετ πέρνα και δοκιμαστική γραμμή cccam ( θα βρείς αν googlareis) και θα δείς να ανοίγουν και κάτι περίεργα κανάλια που είναι για μεγάλα ...παιδιά .

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)

Το ξερω το μαγαζι του Βυζαρελλη στα Διαβατα, πριν απο πολλα χρονια περασα απο το μαγαζι αυτο.

Δηλαδη εχεις και εσυ Γιαννη τον δεκτη ΑΜΙΚΟ 4Κ? 

Πριν απο λιγο συνδεσα και το επιγειο σημα, οποτε εχω και τα επιγεια τσεχικα + πολωνικα καναλια, μαι και ειμαστε στα συνορα με την Πολωνια.

Για τα καναλια για τα ... μεγαλα παιδια δεν με ενδιαφερει, αν θελω τα βλεπω κατευθειαν με την καρτα της Skylink αλλα δεν με ενδιαφερει.

Σιγα μην κοιταζω τον αλλον πως γ... ει.

Ο ιδιος ειμαι πρωταγωνιστης στο αθλημα φιλε μου Χαχαχα.....:k05164:

 

Επεξεργάστηκε από tasos.cz
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)

1673796341_2024-03-23144307.thumb.png.c603349ab5fda2d4c14f4d23b7962b73.png

Ναί...αλλά τον έχω αφήσει στην Ελλάδα.

xlarge_20210309102853_amiko_mini_combo_4k_s2x_t2c.jpeg.9f571b17725317dad7faef296b97ca9d.jpeg

Amiko Δορυφορικός Αποκωδικοποιητής Mini Combo 4K UHD DVB-C / DVB-T2 / DVB-S2X σε Μαύρο Χρώμα

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Μπραβο, αυτος ειναι ο δεκτης. 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Λοιπόν αν περάσεις cccam θα έχεις φως στα παρακάτω κανάλια.

 

Diema Sport HD 

Diema Sport 2 HD

MAX  Sport 1 HD

MAX Sport 2 HD

MAX Sport 3 HD

MAX Sport 4 HD

όλα είναι στην συχνότητα 12156 Η 30000 με πάρα πολλά αθλητικά δρώμενα.

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέου...