Jump to content

My MAXIMUM NEW LNB


transporter245

Recommended Posts

  • Μέλος

Πρόσφατα, απόκτησα αυτό το LNB το οποίο μου το σύστησε ένα φίλος. Σκέφτομαι να το βάλω στο κινητό κάτοπτρο που έχω, για να κάνω μία σύγκριση με το παρών LNB που έχω αλλά... και να δω αν είναι όντως καλό όπως μου είπε ο φίλος.

Ερώτηση: Το έχει δοκιμάσει, τσεκάρει κάποιος αυτό το LNB ;

7777777777.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Καλορίζικο φίλε μου !!!!
Προσωπικά δεν το δοκίμασα λόγω ότι έχω μόνο prime focus κεραίες
Περιμένουμε αποτελέσματα μετρήσεων !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Είναι και αυτό ένα απο τα πολλά φτηνιάρικα  της τιμής των 6 - 7 ευρώ.....μήν περιμένεις Γιάννη θεαματικά αποτελέσματα.

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
  • Μέλος
2 ωρες πριν , Ο ioanis έγραψε

Είναι και αυτό ένα απο τα πολλά φτηνιάρικα  της τιμής των 6 - 7 ευρώ.....μήν περιμένεις Γιάννη θεαματικά αποτελέσματα.

Που σημαίνει ότι θα είναι χειρότερο από το Inverto Black Ultra που έχω ;

Θα κάνω μία προσπάθεια να το βάλω επάνω. Αλλά... θέλω να είναι το κάτοπτρο σε κάποιο δορυφόρο που να βολεύει και στο χέρι να βγάλω το Inverto Black Ultra που έχω, και να βάλω αυτό δίχως να αλλάξω δορυφόρο. Δεν θέλω να μετακινήσω το κάτοπτρο Δυτικά που βολεύει στο χέρι να βγάλω και να βάλω κάποιο LNB και μετά να πάω το κάτοπτρο σε άλλο δορυφόρο. Αν με καταλαβαίνετε τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Κοίτα  Γιάννη....αυτά τα lnb  είναι καλά για μας εδώ στην Ευρώπη που τα σήματα είναι δυνατά......τώρα εκεί στήν πατρίδα στα όριακά σήματα  δέν........... τα δυνατά σήματα θα τα κατεβάσεις αλλά δοκιμασέ  .......ίσως να έχεις καλή ψαριά.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Οπότε Γιάννη, μου δίνετε η ευκαιρία να βάλω σε ένα σταθερό κάτοπτρο, σε εύκολο δορυφόρο, ένα καινούργιο LNB!

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ναί  ναί   βάλτο π.χ στον χοτμπιρτ.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Έχει και άλλους δορυφόρους εύκολους και δυνατούς για την Ελλάδα! Θα το βάλω στις 19.2 τελικά!

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

11362    Η     22000    αυτή είναι μία απο τις πιό αδύνατες συχνότητες του Astra 19,2, προσπάθησε να φέρεις όσο μπορείς περισσότερο σήμα σε αυτήν .

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...