Jump to content

Deal Alpha TV , κληρώθηκα , αλλά τι κανω ;;;

Αξιολογήστε το θέμα


Potris

Recommended Posts

Γεια σας , δήλωσα προ καιρού συμμετοχή στο Deal και προ ημερών πήρα ένα SMS  , στις 12 το μεσημέρι : "στις 17,00 να είσαι στο στούντιο Foss στην Παιανία , αν έλθεις στείλε  επιβεβαίωση" . Πράγμα αδύνατον αφού χρειάζομαι 5 ώρες ταξίδι . Την επομένη άλλο μήνυμα , "αύριο να είσαι στον Βόλο κλπ κλπ" . Πάλι αδύνατον αφού χρειάζομαι 9 ώρες ταξίδι . Ερώτηση , θα συνεχίσουν να μου στέλνουν SMS μέχρι να πετύχουν τον νομό που κατοικώ ; Πρέπει κάθε φορά που δεν πάω να ξανα-δηλώνω συμμετοχή ; Πόσα SMS θα μου στείλουν πριν βαρεθούν και με βγάλουν από την λίστα ; Κάθε άποψη δεκτή και ελπίζω να είμαι εντός των θεμάτων του forum . Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τί την θέλεις την συμμετοχή ; εμένα προσωπικά τέτοια παιχνίδια με αφήνουν αδιάφορο , κάπου έχω διαβάσει πρίν καιρό ότι όποιος κερδίζει στο Deal παίρνει τα χρήματα μόνο αν πάει δικαστικώς....τι να πώ αν είναι αλήθεια τότε δεν αξίζει καμιά συμμετοχή.

Link to comment
Share on other sites

Στής 2/3/2020 καί ώρα 2:04 ΜΜ, Ο ioanis έγραψε

Τί την θέλεις την συμμετοχή ; εμένα προσωπικά τέτοια παιχνίδια με αφήνουν αδιάφορο , κάπου έχω διαβάσει πρίν καιρό ότι όποιος κερδίζει στο Deal παίρνει τα χρήματα μόνο αν πάει δικαστικώς....τι να πώ αν είναι αλήθεια τότε δεν αξίζει καμιά συμμετοχή.

Οι ερωτήσεις μου είναι σαφείς . Οι απόψεις σας αφορούν εσάς . Ευχαριστώ .-

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...