Jump to content

Το newsat θα το βρείτε και στήν εφαρμογή tapatalk

Αξιολογήστε το θέμα


WebMaster

Recommended Posts

  • Super Συντονιστής

To site από εχθές εχει συνδεθεί με την γνωστή εφαρμογή tapatalk. Για όσους δεν γνωριζουν το tapatalk είναι μια εφαρμογή για κινητά - tablet που δινει πρόσβαση σε forums και την χρησιμοποιούν ήδη πάνω από 100.000 forums. Η πλοήγηση στο forum γινετε γρήγορα και ποιο εύκολα απ ότι απ ευθείας μέσω browser. 

Λόγο που ίσως δεν γνωριζουν όλοι της κινήσεις που πρέπει να κάνουν, παρακάτω θα αναφερθώ σε αυτό.

 

Μπαίνουμε play store και στην αναζήτηση γράφουμε tapatalk.Από αυτά που θα μας βγάλει επιλέγουμε το πρώτο.

tap1.PNG

 

Το επιλέγουμε και πατάμε εγκατάσταση της εφαρμογής. Οταν εγκατασταθεί και πατήσουμε άνοιγμα θα δούμε αυτή την εικόνα. Εδω πατάμε get starter.

tap3.PNG

 

 

To επόμενο μενού ειναι αυτό εδώ απ το οποίο μετακινούμαστε μέχρι το τέλος κάτω και πατάμε το skip

tap5.PNG

 

 

Από το επόμενο μενού πατάμε not now

tap6.PNG

 

 

Oταν ανοίξει το tapatalk θα δούμε πάνω δεξιά ένα φακό που ειναι η αναζήτηση, τον πατάμε και γράφουμε την λέξη newsat

tap7.PNG

 

 

To δικό μας φορουμ είναι αυτό στην φώτο στο οποίο κάνουμε κλικ. Δεν υπάρχει προς το παρών λογότυπο ακόμα εκεί αλλα θα μπει σύντομα.

tap8.PNG

 

 

Τέλος θα δούμε την γνωστή επιλογή για login η για εγγραφή.Δεν χρειάζεται να κάνουμε νέα εγγραφή αλλά βάζουμε τα στοιχεία μας που ήδη έχουμε (user name και κωδικό) από το forum. Τα υπόλοιπα είναι γνωστά.

tap9.PNG

ΥΣ Οι εικόνες ειναι από emulator android σε pc, αλλα και σε κινητό θα δείτε πάνω κάτω τα ίδια πράγματα.

Αν υπάρχουν κάποιες απορίες απαντήστε εδώ με μήνυμα.

Ευχαριστώ. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Μπραβο Δημήτρη, εκανες πολυ καλα που ανηρτησες το θεμα στο φορουμ μας, βλεπω απο τα άλλα φόρουμ οτι τα μέλη χρησιμοποιούνε πάρα πολύ την εφαρμογή tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Μέλος

Αυτή την εφαρμογή δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα ....θέλω λοιπόν να ρωτήσω είναι δωρεάν ή σε χρεώνει κάθε φορά που την κάνεις χρήση.

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής
Αυτή την εφαρμογή δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα ....θέλω λοιπόν να ρωτήσω είναι δωρεάν ή σε χρεώνει κάθε φορά που την κάνεις χρήση.
Η εφαρμογή είναι δωρεαν.Δεν χρεώνει κατα την χρήση της αν έχεις wifi. αν έχεις data όμως θα χρεωθείς ανάλογα


Στάλθηκε από το CUBOT_NOTE_S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Η εφαρμογή είναι δωρεαν.Δεν χρεώνει κατα την χρήση της αν έχεις wifi. αν έχεις data όμως θα χρεωθείς ανάλογα


Στάλθηκε από το CUBOT_NOTE_S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ... ήδη την πέρασα στο κινητό μου και βλέπω τα μηνυματα του φορουμ μεσα απο την εφαρμογή.....σε ευχαριστώ και πάλι.


Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Η εφαρμογή Tapatalk για τεχνικούς λόγους είναι εκτός λειτουργίας στο forum και προς το παρών δεν μπορείτε να συνδεθείτε. Οταν βρεθεί λύση θα γίνει ενημέρωση. 

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...