Jump to content

Τυφλή ανίχνευση στον Hellas Sat 39

Αξιολογήστε το θέμα


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος

Τυφλή ανίχνευση στον Hellas Sat 39

hellassat-logo.jpg.d8689bee438e409e593f0a71ba42b1cf.jpg

Αφού πέρασε ένα μεγάλο χρονικό διάστημα απραξίας στον Hellas Sat είπα σήμερα να κάνω μιά τυφλή ανίχνευση μήπως και υπάρχει κάτι καινούργιο....έχουμε και λέμε....κατέβηκαν συνολικά  561  τηλεοπτικά κανάλια και  39 ραδιοφωνικά με κάτοπτρο 90 cm και δέκτη Edision Piccollino.

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Ευχαριστούμε. Μια αναλυτική λίστα θα ήταν χρήσιμη αλλα ξερω οτι ειναι δύσκολο και θέλει αρκετό γράψιμο. 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Κοίτα....θέλει χρόνο αυτό το πράγμα και γώ αυτό τον καιρό έχω πολύ τρέξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννη, εμένα με 80αρι πιάτο και δέκτη Αmiko Mira μου έβγαλε 559 τηλεοπτικά κανάλια. Να σημειώσω 2 νέα ρουμάνικα κανάλια στη συχνότητα 10930Η, το Ferma Vip 1 και Ferma Vip 2. Και τα δυο είναι σε HD.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης στη συχνότητα 12224Η το ραδιόφωνο Trito Maestro της ΕΡΤ βγαίνει τηλεοπτικά με εικόνα. (Αναγράφει τους τίτλους τον κομματιών που παίζουν).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μια αναγκαία διόρθωση, τα δυο νέα κανάλια που ανάφερα πιο πάνω δεν είναι ρουμάνικα αλλά αλβανικά του συνδρομητικού πακέτου Tring. Είναι ελεύθερης μετάδοσης και μεταδίδουν το τηλαπαιχνίδι - reality Φάρμα, στην αλβανική του εκδοχή.

Επεξεργάστηκε από savvas70
Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...