Jump to content

To βραδυ δεν εχω κλησης το πρωι κανενα προβλημα...


Red

Recommended Posts

Εχω εδω και 3 εβδομαδες που δεν χτυπαει τηλ στο σταθερο, αν και τα λαμπακια στο ρουτερ ολα σταθερα αναμενα, μετα απο εποικινωνια με το τεχνικο τμημα και αφου εκανα κατα γραμα βγαλε βαλε καλωδια πριζες ρευματος κτλ, τελικα το τεχνικο τημημα της κοσμοτε μου λεει οτι φταιει το ρουτερ.... αυριο το περιμενο το περιεργο στην υποθεση ειναι οτι μεχρι πριν λιγες ωρες μπορουσα να μιλησω στο τηλ με κληση δικη μου το ιδιο και με των συγγενη μου αλλα μονο πρωι η απογευμα μετα δεν ξανα λειτουργει η συσκευη, σας εχει συμβει κατι τετοιο

Επεξεργάστηκε από Red
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Οχι δεν μου ειχε συμβει τετοιο πραγμα την εποχη που ειχα σταθερη συνδεση, τωρα την εχω καταργησει. Περιεργο μου φαινεται. Αυριο μας λες τα νεα αν στο επισκευασε το συνεργειο με αλλαγη ρουτερ

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αλλαγη του εξοπλισμου το προβλημα αποκαταστηθηκε, μου εδωσαν το νεο ZTE H1600 και μεχρι στιγμης ολα καλα. Θα ελεγα οτι ειναι και λιγο ποιο γρηγορο στον συγχρονισμο γιατι το προηγουμενο ηθελε αρκετο χρονο να κλειδωσει την dsl.

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...