Jump to content

Φερνάντο Σάντος κόντρα στα Σκόπια – Ρονάλντο: Θέλω να ξεσπάσει κόλαση στο Ντραγκάο

Αξιολογήστε το θέμα


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος

Φερνάντο Σάντος κόντρα στα Σκόπια – Ρονάλντο: Θέλω να ξεσπάσει κόλαση στο Ντραγκάο

ronaldo-santos.thumb.png.b03b26446e71d45263bca51c6a496eec.png

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο ζήτησε από τους Πορτογάλους οπαδούς να κάνουν αισθητή την παρουσία τους απόψε στο στάδιο Ντραγάο του Πόρτο, όπου η Πορτογαλία υποδέχεται τα Σκόπια για τα πλέι οφ που θα εξασφαλίσουν στους νικητές μια θέση στα τελικά του φετινού Παγκοσμίου Κυπέλλου στο Κατάρ.

«Προτρέπω τους οπαδούς: Θέλω να ξεσπάσει κόλαση στο Ντράγκαο» είπε ο Ρονάλντο σε συνέντευξη Τύπου τη Δευτέρα.

«Πήγα για ύπνο χθες το βράδυ σκεπτόμενος ότι θέλω το στάδιο να κλείσει τη μουσική για τον εθνικό μας ύμνο και να αφήσουμε τους οπαδούς να τον τραγουδήσουν δυνατά για να δείξουμε το πάθος, τη δύναμη και την ένωσή μας γύρω από τον στόχο να φτάσουμε στο Παγκόσμιο Κύπελλο»

«Αν οι οπαδοί μας εμφανιστούν με αυτόν τον τρόπο, θα κερδίσουμε την Τρίτη» ανέφερε ο Πορτογάλος επιθετικός.

www.makeleio.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...