Jump to content

Κανάκης: Δεν έχω αποφασίσει αν θα συνεχίσουμε ή όχι το “Ράδιο Αρβύλα”

Αξιολογήστε το θέμα


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος

Κανάκης: Δεν έχω αποφασίσει αν θα συνεχίσουμε ή όχι το “Ράδιο Αρβύλα”

13/12/2021

Radio-PHOTO-01-2.thumb.jpg.06651676a5aebbbb2ee9090beb2689e4.jpg

Aνοιχτό το ενδεχόμενο να διακοπεί η εκπομπή «Ράδιο Αρβύλα» άφησε ο Αντώνης Κανάκης στο της σημερινής εκπομπής, μετά και την ανακοίνωση  του τέλους της συνεργασίας με τον Στάθη Παναγιωτόπουλο. Προηγήθηκε η  αποκάλυψη, από τα social media, της υπόθεσης διακίνησης στο διαδίκτυο από τον ίδιο βίντεο σεξουαλικού περιεχομένου με πρώην σύντροφό του. Και σημείωσε:

«Ζητούμε την κατανόησή σας για τον τρόπο που παρουσιάσαμε την εκπομπή, δεν μπορούμε να προσποιηθούμε ότι το διασκεδάζουμε. Είπαμε ό,τι είχαμε να πούμε. Εκφράζουμε τη λύπη μας, πρώτα από όλα για το κορίτσι και την εμπειρία που βίωσε, εκφράζουμε τη λύπη μας για το γεγονός ότι υποχρεωθήκαμε να βγούμε στον αέρα για αυτό κι έχουμε έναν θυμό μέσα μας. Είναι μια απόφαση που δεν έχει παρθεί. Δεν ξέρω τι θα γίνει από αύριο. Ή θα βρούμε τον τρόπο να βγούμε κανονικά ή μια τέτοια εκπομπή δεν έχω λόγο και δεν θέλω να την παρουσιάζω».

www.typologies.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...