Jump to content

Τώρα το PAOK TV και σε αποκωδικοποιητή

Αξιολογήστε το θέμα


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος

Τώρα το PAOK TV και σε αποκωδικοποιητή

 

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοίνωσε τη συνεργασία της με την εταιρεία Edison προσφέροντας τη δυνατότητα παρακολούθησης του PAOK TV μέσα από αποκωδικοποιητή.

d4f06836107e03a88c7dca905bd9f257_XL.thumb.jpg.1487eaf1f5059715da12282e5e61647f.jpg

Με τη στήριξη του κόσμου του ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να περάσει τα τηλεοπτικά δικαιώματα σε μια νέα εποχή. Μακριά από τους περιορισμούς του παρελθόντος. Το PAOK TV καταβάλλει συνεχή προσπάθεια αναβάθμισης των υπηρεσιών του κι εξυπηρέτησης των χρηστών του με ένα άρτιο, προσιτό και υψηλής ποιότητας προϊόν.

Ένας καινούργιος σύμμαχος του ΠΑΟΚ στην ανάπτυξη του PAOK TV είναι η Edision. Με εμπειρία χρόνων και πολλές καινοτομίες πάνω στο χώρο της διανομής τηλεοπτικού σήματος, η Edision έρχεται να βάλει το PAOK TV σε ακόμα περισσότερα σπίτια.

Ο Δικέφαλος και ο νέος του συνεργάτης ανέπτυξαν το PAOK TV Full HD Sat Receiver, έναν αποκωδικοποιητή, ο οποίος διαθέτει προεγκατεστημένο το PAOK TV και σας επιτρέπει να απολαύσετε τους αγώνες της ομάδας, εύκολα, γρήγορα και απλά, ακόμα και σε παλιές τηλεοράσεις.

Διαθέτει εξόδους HDMI αλλά και SCART, προκειμένου να είναι συμβατός με κάθε τηλεόραση, έχει δύο χρόνια εργοστασιακή εγγύηση και είναι απλός και εύκολος στη χρήση.

Η συσκευή απαιτεί μία σύνδεση από 10 mbps και πάνω και μπορείτε να την προμηθευτείτε από τα PAOK FC Official Stores του ΠΑΟΚ σε Τούμπα και Αγίας Σοφίας, όπου μπορείτε να δείτε και δοκιμάσετε το προϊόν από κοντά πριν το αγοράσετε, αλλά και από το store.paokfc.gr. Η συσκευή κοστίζει 39,90 ευρώ.

Πηγή : Digitaltvinfo.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Το paok tv ειναι ιντερνετικο δηλαδή? Τώρα αυτό με τον δεκτή δεν το καταλαβα καλά. Ίσως ο δέκτης εχει καποια ενσωματωμένη εφαρμογή και να ανοίγει το συγκεκριμένο streaming :default_post_017:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
Το paok tv ειναι ιντερνετικο δηλαδή? Τώρα αυτό με τον δεκτή δεν το καταλαβα καλά. Ίσως ο δέκτης εχει καποια ενσωματωμένη εφαρμογή και να ανοίγει το συγκεκριμένο streaming :default_post_017:
Κάτι τέτοιο υποθέτω και εγώ.

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Θα κοιτάξω να στείλω έναν δικό μου άνθρωπο εκεί στην Αγίας Σοφίας να πάρει μια ιδέα περί τίνος πρόκειται και αν είναι χωρίς συνδρομή ίσως και να το αποκτήσω  άλλωστε η τιμή είναι χαμηλή.

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Το κόβω χλωμό να μην υπαρχει συνδρομή. 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Το άρθρο πάντος δεν λέει πουθενά για συνδρομή απλά λέει ότι ο αποκωδικοποιητής κοστίζει 39,90...κανονικά αν υπάρχει συνδρομή θα πρέπει να το αναφέρουν....θα προσπαθήσω να μάθω περισσότερα την επόμενη εβδομάδα.

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ψάχνοντας έφτασα μέχρι αυτό  ΕΔΩ  μάλλον έχεις δίκιο Pd1 στο θέμα ....συνδρομή.

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Λογικό ειναι καθώς πως διαφορετικά θα βγουν τα έξοδα τόσο της εφαρμογής αλλα και της συνεργασίας με την edision? 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Λοιπόν σε καινούργια ενημέρωση που έχω από την Θεσσαλονίκη πρόκειται για έναν δέκτη που παίζει ιντερνικά μόνον το κανάλι  PAOK TV και κανένα άλλο με κόστος συνδρομής για φυσικά πρόσωπα 70 ευρώ τον χρόνο και εφ,απαξ κόστος συσκευής 39,90 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Λίγο ακριβο τι βλέπω το τελικό κόστος για box που παίζει μόνο τον παοκ και τίποτα άλλο.

Στάλθηκε από το CUBOT_NOTE_S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ναί φυσικά και είναι ακριβό και έχω την εντύπωση ( έτσι  πήρε το μάτι μου)ότι δείχνει μόνο τα εντός έδρας παιχνίδια της ομάδας....αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...