Jump to content

REDLINE T10 HD CABLE


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος

 

 

e3f24cabbc955f9c96d61b91b533d0af_XL.thumb.jpg.82fc49027449cbfd16fcc7f98e66dabb.jpg

Σε διαθεσιμότητα από την εταιρία Astra Sat ο επίγειος ψηφιακός δέκτης Redline T10 HD Cable. Πρόκειται για έναν Full High Definition δέκτη που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner. Διαθέτει μενού σε περισσότερες από 5 γλώσσες και έχει δυνατότητα αυτόματης και χειροκίνητης ανίχνευσης καναλιών. Υποστηρίζει λειτουργίες εμφάνισης ηλεκτρονικού οδηγού προγράμματος (EPG) 7 ημερών και Teletext. Εξοπλίζεται με USB 2.0 θύρα που μπορεί να δεχτεί σύνδεση σκληρού δίσκου ή stick, ώστε να αποκτήσει λειτουργία media player για εγγραφές προγραμμάτων και αναπαραγωγή αποθηκευμένων ταινιών με υπότιτλους. Μπορεί να αναπαράγει αρχεία MKV, AVI, MPG, TS, MP4, VOB, DAT, SRT, SUB, BMP, JPG, JPEG, GIF και PNG. Εναλλακτικά, μπορεί να δεχτεί τη σύνδεση κατάλληλου USB Dongle (Chip Ralink MT7601 και RT5370) για να αποκτήσει δυνατότητα Wi-Fi σύνδεσης και να εκτελεί διαδικτυακές εφαρμογές, όπως YouTube, Weather και Cinema.

Πηγή: Digitaltvinfo

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Δεν υπαρχει ο δεκτης αυτος στην τσεχικη αγορα.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Η  Astrasat στην Θεσσαλονίκη διαθέτει αυτόν τον δέκτη....μάθε περισσότερα    ΕΔΩ

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Μαλλον την Astrasat  εννοεις Ιωάννη :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Έγινε διόρθωση....thanks Τασούλη.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τον ξερω το Βυζαρελλη της Αστρασατ. Ειναι χρονια στον Ευοσμο. Και ειναι πραγματι καλος, εχω μιλησει και προσωπικα μαζι του :default_akyhne_police:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Έχει μαγαζιά 1)στην Λεωφόρο  Καραμανλή, 2)στην Π . Ιωακείμ και 3)στα Διαβατά. Από αυτόν εχω αγοράσει 3 κάτοπτρα 95 Χ 105 cm no name αλουμίνιο μπορεί και σκέτη λαμαρίνα γιατί είναι πολύ ελαφριά και τα πήρα γύρο στα 55- 60 ευρώ το καθένα.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Στο μαγαζι του στα Διαβατα εχω παει μια και ειναι πιο κοντα στην γειτονια μου στην Θεσσαλονικη , οποτε κατεβαινω στην Ελλαδα :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Off Topic

Γιαννακη η εκδοση του Viber που σου ελεγα ειναι το Rakuten Viber εκδοση 11.0.0 βλεπε σχετικη εικονα

Rakuten Viber 11.0.0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...