Jump to content

Φτηνό LNB Single στο Γερμανικό ebay


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Υπάρχουνε εδώ στην Τσεχία και πιο φτηνά LNB οπως το  AB-COM LNB AB 01 Single  με 76 κορονες   ,  το Maximum ST-Line 11 Single 0,1dB    με 79 κορονες   και το Emme Esse Singl LNB 0,2dB με 90 κορονες .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Μέλος

Ακόμα ένα φτηνό LNB  στο Γερμανικό ebay που το αγόρασα στα 4,99 ευρώ χωρίς βέβαια κόστος μεταφοράς.

https://www.ebay.de/itm/401337365022

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Καλοριζικο το LNB Γιαννάκη, καλο φαινεται. Εχει 5 (100%) θετικες γνωμες και μεσα στο περασμενο 24ωρο πουληθηκαν δυο (2).  Ενας απ τους αγοραστες μαλλον εισαι εσυ :k05164:

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

 Το έβαλα σε πελάτη με πάρα πολύ καλά αποτελέσματα  .....έτσι και αλλιώς εδώ τα σήματα είναι δυνατά και ότι LNB και να βάλει κάποιος το αποτέλεσμα είναι  μόνο  ικανοποιητικό.

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Μερικές φορές τα φτηνά πάνε καλύτερα από κάτι ακριβά!έχω αγοράσει και εγώ ένα κάπου στα 4.5 ευρώ και είχε αρκετά καλή απόδοση

Στάλθηκε από το CUBOT_NOTE_S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

 Ακριβά βάζω σε δορυφόρους με αδύνατα  σήματα π.x  Badr 4 στίς 26 ανατολικά για να έχω κάποιο επιθυμητό αποτέλεσμα, στίς δε δυνατές γεωστατικές θέσεις π.χ Astra 19  ή Hotbird 13 ή  Hellas Sat 39 εκεί βάζω μόνο φτηνιάρικα.

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Παντως τα παραπλανητικά χαρακτηριστικά βλεπω ότι ισχύουν και μέχρι και σήμερα!!! οπως πχ full hd - 3D κ.τ.λ.π.

Single LNB 4K UHD FULL HD 3D HDTV

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
6 ωρες πριν , Ο Pd1 έγραψε

Παντως τα παραπλανητικά χαρακτηριστικά βλεπω ότι ισχύουν και μέχρι και σήμερα!!! οπως πχ full hd - 3D κ.τ.λ.π.

Single LNB 4K UHD FULL HD 3D HDTV

Όλοι τα ίδια γράφουν.....αυτά είναι ο κράχτης για να πωληθεί το LNB.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Ένα καλό LNB   είναι αυτό ΕΔΩ    παρ,ότι έχει  επίπεδο θορύβου 0.2dB  είναι δοκιμασμένο και  με πολύ καλά αποτελέσματα.

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...