Jump to content

Χαμός Χθες σε Κρητικό Γάμο. Οι Φωτογραφίες του Ζευγαριού Προκάλεσαν τα Σχόλια.

Αξιολογήστε το θέμα


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος

 

 

2-143.thumb.jpg.2f37c5b01ba8108c03cf751c51f9d789.jpg3-129.thumb.jpg.194c3f4952adf83b3690ca4ddcdc30e1.jpg

 

 

Κρητικός γάμος: Δύο γυναίκες πραγματοποίησαν το γάμο τους στην Κρήτη, με τον τρόπο που ήθελαν.

Κρητικός Γάμος: Οι εικόνες από την τελετή
Στιγμές ευτυχίας ζουν από χθες Δευτέρα (15-04-2019) δύο Βρετανίδες τουρίστριες που επέλεξαν την Κρήτη για να πραγματοποιήσουν τον γάμο τους.

Το σκηνικό αγάπης είχε στηθεί από νωρίς στην παραλία της Κάτω Ζάκρου.

Το σκηνικό ήταν διακοσμημένο με κατασκευές από λουλούδια και χρώματα, όπως φαίνεται στις φωτογραφίες της Εύας Τζανάκη.

Οι δύο γυναίκες έφτασαν συγκινημένες, κρατώντας δύο όμορφες ανθοδέσμες στα χέρια.

Πήγαν στην παραλία και αντάλλαξαν όρκους αγάπης, πίστης και αφοσίωσης, στην αγαπημένη τους Κρήτη.

Μέσα σε θερμά χειροκροτήματα, οι δύο γυναίκες έδειχναν να απολαμβάνουν την πιο ξεχωριστή μέρα της ζωής τους, τον γάμο τους, με τους καλεσμένους να δίνουν ολόψυχες ευχές για υγεία και ευτυχία.

Ο Κρητικός γάμος που έγινε θέμα συζήτησης στην Κρήτη
Ακολούθησε το γαμήλιο γλέντι, με το ζευγάρι αλλά και τους καλεσμένους να διασκεδάζουν με κρητικά τραγούδια και μουσική του Μάνου Παπαϊώαννου.

Πηγή : By News24world

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Για να καταλαβω αυτες οι δυο κακάσχημες στην φωτογραφια Αγγλιδες ειναι λεσβιες που παντρευτηκαν μεταξυ τους? Και βρηκαν για τον λεσβιακο τους γαμο να "μαγαρισουνε" την ομορφη Κρητη μας? Ελεος, τι αλλο θα δουμε. Μαρεσε που ο ανεκδιγητος αρθρογραφος του News24world ονομασετε τον "γαμο" των δυο λεσβιων "Κρητικο γαμο". Μαλλον και αυτος πρεπει να ειναι ενας απο την ταξη των ομοφυλλοφιλων. Δεν εχω τιποτα εναντιον των ομοφυλλοφιλων, που η φυση τους αδικησε αλλα ολα εχουνε το οριο τους. Οχι και να ονομαζουμε "Κρητικος γαμος"  τον "γαμο" των δυο Αγγλιδων λεσβιων. Απο τα πολλά όμορφα παραδείγματα του  πραγματικου Κρητικου γαμου ειναι αυτο εδω: Χανιά | Ο Παραδοσιακός Κρητικός γάμος που ξεσήκωσε όλο το Καστέλι

 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Οί προχωρημένοι αυτό το πράγμα το αποκαλούν .........απελευθέρωση Τασούλη!!!  

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Μιά και το θέμα εχει μιά συγγένεια με το προηγούμενο ....διάβασε και αυτό εδώ Τασούλη.2818052.thumb.jpg.21bc53987d9faa746982c5387ced76c0.jpg

 

Απόστολος Γκλέτσος is back: «Έχω πάει και με άντρα και ήταν πολύ ωραία»

By News24world

Η δήλωσή του προκάλεσε σεισμό και τώρα επανέρχεται, μιλώντας για την εμπειρία του. Ο Απόστολος Γκλέτσος ξέρει πολύ καλά να ταράζει τα λιμνάζοντα ύδατα.

Ήταν πριν από μερικά χρόνια όταν ο Απόστολος Γκλέτσος τάραξε τους πάντες, προκαλώντας ποικίλες και έντονες αντιδράσεις, με τη δήλωσή του στον Πέτρο Κωστόπουλο : «Το ψάρι ψήνεται και από τις δύο πλευρές».

Με αυτή τη δήλωση επανήλθε σε νέα του συνέντευξη, ως Δήμαρχος Στυλίδας πια, και εξομολογήθηκε στο Votre Beaute: «Όταν είπα στον Πέτρο Κωστόπουλο ότι έχω πάει με άντρα, έλεγα μέσα μου τώρα θα γίνει της μουρλής. Θέλετε να το ακούσετε; Ναι έχω πάει και με άντρα και ήταν πολύ ωραία».

Ο ηθοποιός αναφέρθηκε εκτενώς στη στήριξη που έλαβε από τους συμπολίτες του μετά από την προβολή της συνέντευξης και μίλησε για την αντίδραση του πατέρα του: «Πάει ο πατέρας μου στο καφενείο και γυρνάει κλαίγοντας και μου λέει “δεν έχει ξαναγίνει, μιλούσαν όλοι για τις ομοφυλοφιλικές εμπειρίες που είχαν στον στρατό”, για να στηρίξουν τον δήμαρχό τους. Ήρθε συνεργείο από το Star και ρωτούσαν στα καφενεία ποιά είναι η γνώμη τους. Εκείνοι απαντούσαν “δεν ξέρετε ότι εμείς στην Στυλίδα ψήνουμε τα ψάρια κι από τις δύο μεριές;”. Για να με στηρίξουν. Εκεί τα είδα όλα, γι’αυτό και τα δίνω όλα γι’αυτούς».

By News24world

 

Μετά μου λές εμένα ότι μαγάρισαν την Κρήτη.....πιά Κρήτη......όλη η Ελλάδα έχει γεμίσει με ανώμαλους.

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
22 ωρες πριν , Ο ioanis έγραψε

Οί προχωρημένοι αυτό το πράγμα το αποκαλούν .........απελευθέρωση Τασούλη!!!  

Και εγω αυτους τους προχωρημενους τους ονομαζω έκφυλλους

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος
22 ωρες πριν , Ο ioanis έγραψε

Μιά και το θέμα εχει μιά συγγένεια με το προηγούμενο ....διάβασε και αυτό εδώ Τασούλη.2818052.thumb.jpg.21bc53987d9faa746982c5387ced76c0.jpg

 

Απόστολος Γκλέτσος is back: «Έχω πάει και με άντρα και ήταν πολύ ωραία»

.....

 

Μετά μου λές εμένα ότι μαγάρισαν την Κρήτη.....πιά Κρήτη......όλη η Ελλάδα έχει γεμίσει με ανώμαλους.

Βρε τον αδιαντρωπο πορνόγερο Γκλέτσο. Σαν δεν ντρεπεται  να κανει δημοσιως τετοιες δηλωσεις. Και ειναι και δημοσιο προσωπο. Παει ο κοσμος μας χαλασε. Σοδομα και Γομορα γιναμε.

 

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...