Jump to content

Κι άλλη μυθοπλασία από την COSMOTE TV

Αξιολογήστε το θέμα


ioanis

Recommended Posts

  • Μέλος

Κι άλλη μυθοπλασία από την COSMOTE TV

247bb5b80cdee47de40c8aa0a2aaf02d_S.thumb.jpg.3b431dc1063094e8e3356aa42ca9859f.jpg

 

Η μεγάλη επιτυχία του «Έτερος Εγώ – Χαμένες ψυχές» καθώς και το γεγονός ότι το τηλεοπτικό κοινό στρέφεται ολοένα και περισσότερο σε σειρές ξένες ή και ελληνικές, οδήγησαν εύλογα την συνδρομητική πλατφόρμα στο να ...

Δεκάδες νέες προτάσεις για σειρές μυθοπλασίας εξετάζει το σχετικό τμήμα της COSMOTE TV. Η μεγάλη επιτυχία του «Έτερος Εγώ – Χαμένες ψυχές» καθώς και το γεγονός ότι το τηλεοπτικό κοινό στρέφεται ολοένα και περισσότερο σε σειρές ξένες ή και ελληνικές, οδήγησαν εύλογα την συνδρομητική πλατφόρμα στο να δώσει το πράσινο φως για τη νέα σεζόν «Έτερος Εγώ-Κάθαρσις». Τα σχέδια της COSMOTE TV όμως δεν σταματούν εδώ, καθώς όπως φαίνεται ανοίγει ο δρόμος για πολλές ακόμη φιλόδοξες παραγωγές. Όπως μαθαίνουμε, ακόμη σειρά μυθοπλασίας αστυνομικού ενδιαφέροντος βρίσκεται μια ανάσα πριν κλείσει, ώστε να ξεκινήσουν γυρίσματα μέσα στο καλοκαίρι, πάντα φυσικά με αυξημένα μέτρα προστασίας.https://digitaltvinfo.gr/news/pay-tv-news/item/31389-ki-alli-mythoplasia-apo-tin-cosmote-tv?fbclid=IwAR0MLX4e_yBFt3M2B1OiuwBUrIejirOzNoUQsfYYd_XADx_DNAwQ6Ex5IIc

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...