Jump to content

Opera ο καλύτερος δωρεάν browser ,χωρίς ενοχλητικές διαφημίσεις

Αξιολογήστε το θέμα


Michaeldx

Recommended Posts

  • Μέλος
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)

image.png.87ba759cdb5bf0da8be750d0478a5efe.png

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ τον Opera browser εδώ και 2 χρόνια,είναι λίγο ποιό αργός από οτι το google chrome που χρησιμοποιούν οι ποιό πολλοί,αλλά σε μένα τρέχει γρήγορα τις σελίδες χωρίς καμία ενοχλητική διαφήμιση στο youtube και σε άλλες ιστοσελίδες.Το έχω κατεβάσει από εδώ www.opera.com,και στο κινητό μου android smartphone χρησιμοποιώ τον opera beta χωρίς διαφημίσεις το εγκατέστησα από το google play.Τέλος δοκίμασα στο google chrome να αποκλείσω πριν λίγο καιρό με διάφορα προγράμματα τις διαφημίσεις και δεν τα κατάφερα,και από τότε χρησιμοποιώ τον opera.

Επεξεργάστηκε από Michaeldx
Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Τον εχω δοκιμάσει αρκετά. Τωρα τελευταια εγκαθιστάτε αυτόματα χωρείς να σε ρωτήσει όταν κάνεις εγκατάσταση άλλου άσχετου παροράματος και ειναι κάτι που προσωπικά δεν μου αρέσει. Προφανώς ειναι συμφωνία με της εταιρίες. Λογο που άνοιγε αυτόματα μαζί με τα windows τον σούταρα. Το καλο ειναι οτι εχει ενσωματωμένο VPN.

Στον chrome εχω ησυχάσει από διαφημίσεις με add block.

Πάντως Ο firefox στην τελευταία version ειναι ποιο γρήγορος από τον chrome.

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...