Jump to content

Icone, Mediastar, Starsat, Viark Droi 4k

Αξιολογήστε το θέμα


HATTERS

Recommended Posts

Έχει κάποιος δοκιμάσει κάποιον απο τους παραπάνω δέκτες να μας πει εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Δεν έτυχε να περάσει κάποιος από τα χέρια μου....δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Ιωάννη ευχαριστώ φαίνεται ότι ο πρώτος απο ένα διάβασμα που έκανα να είναι καλός θα με εξυπηρετούσε αν είχε και terrestrial tuner, τιμή δείχνει να είναι 200 ευρω αλλά δεν βλέπω πολλές επιλογές να τον βρει κάποιος για παραγγελία!

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Kαλός δέκτης με dual boot (Ε2 + Αndroid ) με υποστήριξη kodi, 4κ, WiFi, με επιγειο tuner και δεν συμμαζεύεται με λίγο πάνω τα 100 ευρώ. Τον εχει φίλος και παίζει απροβλημάτιστα σχεδων τα πάντα. Το μόνο που δεν υποσιτίζει ειναι η multi stream λήψη. Ηθελα να τον αγοράσω αλλα έκατσε μια στραβή και δεν υπάρχουν προς το παρών χρήματα 

Axas HIS 4K Combo

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Μέλος

Τον ίδιο δέκτη τον βλέπω  ΕΔΩ  στα 99 ευρώ και μάλιστα χωρίς να χρεώνει και μεταφορικά. Προφανώς θα πρόκειται για καλό μηχανάκι.

Ρίξτε και μια ματιά και σε  ΑΥΤΟ

Επεξεργάστηκε από ioanis
Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής

Ιωάννη στο λινκ που έβαλες ο τύπος ειναι Γερμανία. Προφανώς προς γερμανία δεν εχει μεταφορικά. Για ελλαδα βγαζει 16 ευρώ.

 

δεκτης.PNG

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις λόγω ότι θέλω να έχει και ψηφιακο tuner μου πρότειναν και τον viark droi 4k υπο σκεψη θα το ψαξω μου ειπαν οτι τα παντα ολα εδω εκτος απο τα δικα μας για την σημερινη στιγμη που μιλαμε...

Link to comment
Share on other sites

  • Super Συντονιστής
8 ωρες πριν , Ο HATTERS έγραψε

Ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις λόγω ότι θέλω να έχει και ψηφιακο tuner μου πρότειναν και τον viark droi 4k υπο σκεψη θα το ψαξω μου ειπαν οτι τα παντα ολα εδω εκτος απο τα δικα μας για την σημερινη στιγμη που μιλαμε...

Εχει περιπου ιδια χαρακτιριστικα με αυτόν που πρότεινα ποιο πανω. Ομως ειναι μόνο andriod  που σημαινεi λιγότερες δυνατότητες και ποιο χαμηλές αποδόσεις σε σχέση με το E2.

Link to comment
Share on other sites

Μπές στην κουβέντα!

Μπορείτε να δημοσιεύσετε τώρα και να εγγραφείτε αργότερα. Εάν έχετε λογαριασμό, Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε με τον λογαριασμό σας.

Επισκέπτης
Απάντηση

×   Τοποθετείται ως πλήρες κείμενο.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...